Powołani na mecz Polska - Gruzja
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...40/story.shtml
Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal)), Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok)
Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
Pomocnicy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Ludovic Obraniak (Lille), Adam Matuszczyk (Kolonia), Sławomir Peszko (Kolonia), Eugen Polanski (FSV Mainz), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Rafał Murawski (Lech Poznań), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin)
Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Paweł Brożek (Trabzonspor), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa)
Jak zwykle nie ma Małeckiego (wiem że jest kontuzjowany, ale mecz 10 sierpnia). Do tego dochodzi Sobiech, Grosicki, Wilk, Rybus, Fabiański. Co tu robi Murawski, który na ostatnim zgrupowaniu był bez formy

?