gypsy napisał(a):

Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się, że bilety za złocisza funkcjonują tylko na rodzinnym i biorąc kuzynkę na sektor G musiałbyś jej kupić bilet ulgowy, jak dla ucznia, studenta, czy kobiety
|
Tak też sądziłem bo w poprzedniej rundzie to na takich chorych zasadach funkcjonowało. I poszedłbym nawet na rodzinny ale mi nie sprzedadzą biletu...
W tym klubie to powinni uczestnikom tego forum płacić za wykrywanie chorych przepisów.