Cytat:
|
Brak wyeliminowania Litexu mając taki skład jaki mamy to będzie kompromitacja, tyle.
|
A odpadnięcie Lecha ze Spartą Praga to była kompromitacja? Nie? No to tutaj też nie będzie kompromitacji. Będzie co najwyżej wielki niedosyt, bo rywal jest zdecydowanie do przejścia.
*Apropos składu - szeroki to on jest, natomiast jeśli popatrzymy na jakość piłkarzy to jest raptem kilku "wybitnych" - Melikson, Iliev, Małecki, Chavez, Pareiko. Nie chcę się spierać o to kto wybitny a kto nie bo każdy z was kogo innego umieściłby na tej liście, chodzi mi tylko o fakt że tak naprawdę mamy drużynę przeciętną (Sobolewski, Paljic, Lamey, ...) z kilkoma indywidualnościami. Nie można mówić och, jaką mamy zajebistą kadrę bo nie mamy w niej 10 "Meliksonów" z Pareiką na bramce. Kadrę mamy szeroką, co stanowiłoby atut gdybyśmy z Liteksem grali za 2 miesiące - wtedy trener miałby pełny obraz kto lepiej gra na danej pozycji, jaką formę ma aktualnie, jakieś warianty gry itp. Teraz wypadł nam Mały, ale czy tak
naprawdę mamy kim go zastąpić? Jasne, 5, może i nawet 10 możliwości. Żadna nieprzetestowana, oprócz Meliksona na skrzydle. I nie zdziwię się jak tak to się skończy. (zakładam że Kirm nie w pełnej formie)
Dobra, wszystko zostało powiedziane, alea iacta est.