wiślak 86 napisał(a):

mam karnet na G w sierpniu chciałbym wziąć kuzynkę 9letnią na mecz czy ona może mieć jakiś ulgowy bilet na G za złotówkę czy coś innego?
wiem że F jest rodzinny ale ja się tam przenieść nie mogę i wtedy bym jej kupił właśnie ten za złotego.
|
Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się, że bilety za złocisza funkcjonują tylko na rodzinnym i biorąc kuzynkę na sektor G musiałbyś jej kupić bilet ulgowy, jak dla ucznia, studenta, czy kobiety
