Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9887
Stary 26.07.2011, 12:42
Na jednym Wisła, na drugim:
Benfica - Trabzonspor 1
Twente - Vaslui 1
Glasgow - Malmo 1

E: Dziś gra Hiszpania U19, która na razie ładnie jedzie - 4:0 z Serbią i 4:1 z Belgią.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez LeszekABG : 26.07.2011 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując