|
Senior Member
Offline
|
#1577

26.07.2011, 12:40
|
wojtala8 napisał(a): 
http://sport.interia.pl/raport/wisla...lgarow,1672995
"Według mediów stadion w Łoweczu nie będzie pełny, pomimo starań działaczy, którzy starają się przyciągnąć na trybuny jak najwięcej kibiców. Przybędzie za to liczna, około 1000-osobowa grupa fanów krakowskiego klubu.
"Kibice Wisły mają opinię jednych z najbardziej agresywnych w Europie" - ostrzega "Sega" i dodaje, że policja przewiduje pełną mobilizację swoich sił w Łoweczu, którym pomogą funkcjonariusze z sąsiednich miast."
|
I bardzo dobrze 
|
|