Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 26.07.2011, 12:40
wojtala8 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport/wisla...lgarow,1672995

"Według mediów stadion w Łoweczu nie będzie pełny, pomimo starań działaczy, którzy starają się przyciągnąć na trybuny jak najwięcej kibiców. Przybędzie za to liczna, około 1000-osobowa grupa fanów krakowskiego klubu.
"Kibice Wisły mają opinię jednych z najbardziej agresywnych w Europie" - ostrzega "Sega" i dodaje, że policja przewiduje pełną mobilizację swoich sił w Łoweczu, którym pomogą funkcjonariusze z sąsiednich miast."
I bardzo dobrze

Odpowiedz cytując