http://sport.interia.pl/raport/wisla...lgarow,1672995
"Według mediów stadion w Łoweczu nie będzie pełny, pomimo starań działaczy, którzy starają się przyciągnąć na trybuny jak najwięcej kibiców. Przybędzie za to liczna, około 1000-osobowa grupa fanów krakowskiego klubu.
"Kibice Wisły mają opinię jednych z najbardziej agresywnych w Europie" - ostrzega "Sega" i dodaje, że policja przewiduje pełną mobilizację swoich sił w Łoweczu, którym pomogą funkcjonariusze z sąsiednich miast."