Wyświetl pojedynczy post
wojtala8
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 26.07.2011, 12:32
http://sport.interia.pl/raport/wisla...lgarow,1672995

"Według mediów stadion w Łoweczu nie będzie pełny, pomimo starań działaczy, którzy starają się przyciągnąć na trybuny jak najwięcej kibiców. Przybędzie za to liczna, około 1000-osobowa grupa fanów krakowskiego klubu.
"Kibice Wisły mają opinię jednych z najbardziej agresywnych w Europie" - ostrzega "Sega" i dodaje, że policja przewiduje pełną mobilizację swoich sił w Łoweczu, którym pomogą funkcjonariusze z sąsiednich miast."
*NASZA SIŁA WAS PRZERASTA - LEPSZA STRONA TEGO MIASTA*
Odpowiedz cytując