Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
4128
26.07.2011, 11:53
Polecam Pub Sesja - ul. Warszawska (między Polibudą a Loch Nessem)
Duży telebim i telewizory
Warka 4zł, Żywiec 6zł
https://www.facebook.com/PubSesja
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88