Pancratius napisał(a):

|
Niestety czytając to forum można dojść do takich wniosków.Przyznam szczerze że sam często marudzę.
|
Co z tego, że w ostatnich miesiącach Wisła jest zdecydowanie najbardziej profesjonalnym klubem w Polsce? Mamy porównywać się do Polonii, w której rządzi niezrównoważony prezes, itp.? Powinniśmy patrzeć się na kluby z lepszych lig, ale z obecną polityką klubu jest niewielka na to szansa (brak sponsora, brak bazy treningowej, brak pieniędzy, itd.).