Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 26.07.2011, 11:38
Pancratius napisał(a):Wyświetl post
Niestety czytając to forum można dojść do takich wniosków.Przyznam szczerze że sam często marudzę.
Co z tego, że w ostatnich miesiącach Wisła jest zdecydowanie najbardziej profesjonalnym klubem w Polsce? Mamy porównywać się do Polonii, w której rządzi niezrównoważony prezes, itp.? Powinniśmy patrzeć się na kluby z lepszych lig, ale z obecną polityką klubu jest niewielka na to szansa (brak sponsora, brak bazy treningowej, brak pieniędzy, itd.).
Odpowiedz cytując