Simao1 napisał(a):

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - proste. Napiszę tak, że jeśli chodzi o Polskę to zgadzam się z artykułem, ale na tle Europy już trudno się z tym zgodzić, prawda? Mamy mistrzostwo, walczymy o LM więc proste, że będzie brakowało nam dużo rzeczy i że będziemy biadolić - zresztą wszystkie niedoskonałości wychodzą co roku podczas eliminacji do pucharów. A co do tych którzy wiecznie narzekają na piłkarzy na szczęście to jest znaczna mniejszość tego forum.