Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 26.07.2011, 10:57
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/blog/17
Apetyt rośnie w miarę jedzenia - proste. Napiszę tak, że jeśli chodzi o Polskę to zgadzam się z artykułem, ale na tle Europy już trudno się z tym zgodzić, prawda? Mamy mistrzostwo, walczymy o LM więc proste, że będzie brakowało nam dużo rzeczy i że będziemy biadolić - zresztą wszystkie niedoskonałości wychodzą co roku podczas eliminacji do pucharów. A co do tych którzy wiecznie narzekają na piłkarzy na szczęście to jest znaczna mniejszość tego forum.
Odpowiedz cytując