Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
Od: 05.2011
Offline
#
2831
26.07.2011, 10:55
zawsze jakas szansa jest wiec dalem te 10%;p
a za interpunkcje przepraszam, ale nie chcialo sie mi szukac przecinkow i pisac wielkich lliter;p
|el0|ManoeL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do |el0|ManoeL
Znajdź inne posty napisane przez |el0|ManoeL