Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
alberto
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
1569
26.07.2011, 10:33
Relacje dziennikarzy GW o sytuacji w obozie Wisły zamieściła Małopolska.TV. Dziś gramy bez Małeckiego.
alberto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alberto
Znajdź inne posty napisane przez alberto