|
Bylby cud gdyby Legia pod wodza Maciusia przejechala Turkow. Pogodzil sie facet z tym ze dostanie niezla odprawe,nikogo juz nie sciaga...takie zycie.
PS: Tak, wtedy Legia byla wielka, dzisiaj pozostali kibice. Obym dozyl jeszcze czasow, w ktorych trener to to trener a nie bezjajeczny manekin, pilkarze to pilkarze a nie grajki, a zarzad to zarzad a nie grupa wzajemnie poklepujaca sie po jajach.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|