Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2825
Stary 26.07.2011, 10:19
nesta napisał(a):Wyświetl post
Musi byc jakas gradacja przeciwnika. Z takimi zespolami jak Bulgarzy, Wisla gra dosc czesto, u nas to Lech, Legia.
Osobiście przyjąłbym nieco niższą ocenę Litexu z porównaniem do Lechii Gdańsk na przykład.
Odpowiedz cytując