Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1503
Stary 26.07.2011, 09:36
Ja jestem najbardziej o Śląsk spokojny, jak Celeban&Kelemen nic nie odwalą to będzie dobrze. Kolega zim zum może ma informacje co z Diazem? Voskamp jeszcze nie zgrany z ekipą. Wisła też powinna sobie poradzić, forma rośnie, natomiast Legia jedna wielka niewiadoma, kebaby takie mocne nie są ale pytanie na ile Warszawiacy są?
Odpowiedz cytując