Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2821
Stary 26.07.2011, 09:31
Może nie tyle Maaskant się boi, tylko ma swój plan. Wisła zawsze dobrze grała z kontry i to jest chyba plan Roberta.
Uważnie, skoncentrowani z tyłu i groźne kontry.
A gra z kontry nie musi oznaczać strachu przed rywalem.

Czasem trzeba być wilkiem ale i lisem...
Nie będzie obrony Częstochowy, no przynajmniej mam taką nadzieje bo skończy się jak w Rotterdamie.
Odpowiedz cytując