uzytkownik_forum napisał(a):

|
Przypomnę, że roxmawiamy o piłkarzu, który w swojej ojczyżnie został znienawidzony za to, że grał do dupy, nie przykładał się, a podejrzewam, że poza boiskiem też nie został idolem młodzięzy, bo chodził na indywidualne zajęcia do fizjoterapuety i siłownie, który w wywiadzie mówi, że nie wie, jaką ma sumę odstępnego, ale szybciutko wie, gdzie jest GK... Tyle dla forumowych Sherlocków i psychologów.
|
Widzę ,że niektórzy mają naprawdę poważne problemy z głową . Zawsze muszą znaleźć powód by zaatakować kogoś z piłkarzy własnej drużyny , problem w tym że te powody są coraz bardziej śmieszne . Co zawodnikowi nie można wyjść zrobić zakupy ? W końcu dopiero co się przeprowadził do Krakowa więc musi jakieś nowe rzeczy kupić ale oczywiście forumowe dzieciaki rozpieszczane przez mamusie które wszystko wiedzą najlepiej mówią że to jest "beee" ( nie wierzę żeby takie głupoty wypisywała osoba dorosła znająca życie ) . Co do kwoty odstępnego to od tego jest manager jakbyś nie wiedział . Proponuję udać się do psychologa albo odpocząć nieco od forum i newsów związanych z klubem dla Twojego dobra bo widzę ,że ta sytuacja Cię przerasta ...
uzytkownik_forum napisał(a):

|
Poziom ironii wyceniam na -1; tzw. depresja rodem z Holandii, i nie mylic z trenerem.. Zobaczymy za chwilkę, jak chłopak skończy kariere u Nas niczym Rios, i złotoustym i pełnym humoru rodem z piaskownicy odbierze mowę. Bez odbioru.
|
I w dodatku jasnowidz ...