Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kro91
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
2815
26.07.2011, 07:07
Mecz napewno w odkodowanym kanale
mozna to zobaczyc po programie na dzisiaj na stronie polsatu ;p
kro91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kro91
Znajdź inne posty napisane przez kro91