wislacki napisał(a):

Nie było kibicowskiego tematu na Skonto, więc zapytam w tym temacie:
do ludzi którzy siedzieli na G - czy istniał tam jakiś doping? Była jakaś grupka udzielających się? Było by z kim pośpiewać, czy większość tam zasiadających to "siadaj, nie zasłaniaj"?
|
pamiętajcie, że jest jeszcze sektor D, który powinien być przedłużeniem C - kupujcie tam bilety, jeśli chcecie dopingować!! - co by ten sektor nie zrobił się w stylu - "siadaj, nie zasłaniaj"...