Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5473
Stary 26.07.2011, 06:17
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Nie było kibicowskiego tematu na Skonto, więc zapytam w tym temacie:

do ludzi którzy siedzieli na G - czy istniał tam jakiś doping? Była jakaś grupka udzielających się? Było by z kim pośpiewać, czy większość tam zasiadających to "siadaj, nie zasłaniaj"?
pamiętajcie, że jest jeszcze sektor D, który powinien być przedłużeniem C - kupujcie tam bilety, jeśli chcecie dopingować!! - co by ten sektor nie zrobił się w stylu - "siadaj, nie zasłaniaj"...
Odpowiedz cytując