Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
2809
26.07.2011, 00:06
W ramach ciekawostki.
Bilety w Łoweczu po 3 i 5 lewa (6-10 złotych).
W ostatnich latach tylko na BATE i Aston Ville były drogie bilety. Drogie - znaczy się 10 lewa
zajacek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajacek
Znajdź inne posty napisane przez zajacek