kacpergawlo napisał(a):

|
Może dlatego, że Steaua wtedy była silniejsza?
|
Moze dlatego ze profesjonalizacja pilki noznej lezala i kwiczala w tamtym czasie w odniesieniu do dzisiaj. To ze w finale ligi mistrzow znajdzie sie druzyna pokroju Steauy z tamtych czasow to juz nawet nie jest SF to byly by cuda jak w Kanie Galilejskiej.
Wystarczy popatrzec na mecze Legii z Blackburn w lidze mistrzow w 95r, wtedy mistrz Anglii graly typowe kick&rush cos jak Dundee z Slaskiem. Dzisiaj topowe kluby Angielskie maja super zaawansowanych pilkarzy ktorym wydolnosc pozwala grac co 3 dni i po 65+ meczy w sezonie, wtedy nie do pomyslenia.