Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1493
Stary 25.07.2011, 23:23
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Może dlatego, że Steaua wtedy była silniejsza?
Moze dlatego ze profesjonalizacja pilki noznej lezala i kwiczala w tamtym czasie w odniesieniu do dzisiaj. To ze w finale ligi mistrzow znajdzie sie druzyna pokroju Steauy z tamtych czasow to juz nawet nie jest SF to byly by cuda jak w Kanie Galilejskiej.

Wystarczy popatrzec na mecze Legii z Blackburn w lidze mistrzow w 95r, wtedy mistrz Anglii graly typowe kick&rush cos jak Dundee z Slaskiem. Dzisiaj topowe kluby Angielskie maja super zaawansowanych pilkarzy ktorym wydolnosc pozwala grac co 3 dni i po 65+ meczy w sezonie, wtedy nie do pomyslenia.
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Seb@. : 25.07.2011 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując