Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: varazze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2806
Stary 25.07.2011, 22:49
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Male zainteresowanie tym meczem ze strony kibicow Litexu moze tez swiadczyc o tym iz sa baaardzo ale to bardzo pewni siebie to dobrze dla Nas.
Dwa ze napewno nie postawia tez autobusu w polu karnym a beda grali otwarty futbol i w tym widze szanse wlasnie Ivicy, Melexa, czy tez moze Kiro lub Guly. Bedzie wiecej miejsca i to wielki plus dla Nas.
Ja z kolei mam zupelnie inne odczucia co do jutrzejszego meczu...o Meliksona jestem spokojny jak o Ivice. To sa gracze doswiadczeni, sila rzeczy musza sobie poradzic z presja.
Jutro w robocie nie bede mogl usiedziec ! badzmy dobrej mysli i wierzmy w zwyciestwo !
bo w robocie sie kolego nie siedzi, tylko zapierdziela
Ale ja mam to samo, caly dzien w glowie bedzie, ze dzis mecz. Mam nadzieje, ze mi maszyna lapy nie upieprzy.

A wie ktos ilu kibicow Wisly bedzie na meczu ?
FAKT : - Ruud van Nistelrooy "Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens"
Odpowiedz cytując