Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tomaszw
Member
Od: 05.2011
Skąd: varazze
Offline
#
2806
25.07.2011, 22:49
Ivory1906
napisał(a):
Male zainteresowanie tym meczem ze strony kibicow Litexu moze tez swiadczyc o tym iz sa baaardzo ale to bardzo pewni siebie
to dobrze dla Nas.
Dwa ze napewno nie postawia tez autobusu w polu karnym a beda grali otwarty futbol i w tym widze szanse wlasnie Ivicy, Melexa, czy tez moze Kiro lub Guly. Bedzie wiecej miejsca i to wielki plus dla Nas.
Ja z kolei mam zupelnie inne odczucia co do jutrzejszego meczu...o Meliksona jestem spokojny jak o Ivice. To sa gracze doswiadczeni, sila rzeczy musza sobie poradzic z presja.
Jutro w robocie nie bede mogl usiedziec ! badzmy dobrej mysli i wierzmy w zwyciestwo !
bo w robocie sie kolego nie siedzi, tylko zapierdziela
Ale ja mam to samo, caly dzien w glowie bedzie, ze dzis mecz. Mam nadzieje, ze mi maszyna lapy nie upieprzy.
A wie ktos ilu kibicow Wisly bedzie na meczu ?
FAKT : -
Ruud van Nistelrooy "
Nie zagram w Wiśle bo trzymam kredens
"
tomaszw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaszw
Znajdź inne posty napisane przez tomaszw