Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
Od: 04.2011
Offline
#
5471
25.07.2011, 22:16
byłem przed 20 po bilet z rezerwacją na sektor C3, kolejek brak otwartych 8 kas. Z tego co sie dowiedziałem to bilety dobrze sie sprzedają.
kibic221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic221
Znajdź inne posty napisane przez kibic221