Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5471
Stary 25.07.2011, 22:16
byłem przed 20 po bilet z rezerwacją na sektor C3, kolejek brak otwartych 8 kas. Z tego co sie dowiedziałem to bilety dobrze sie sprzedają.
Odpowiedz cytując