Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1490
Stary 25.07.2011, 22:07
0 22 napisał(a):Wyświetl post
To nie podlega dyskusji.



Tak jak nie podlega dyskusji, że te wyniki z XXI wieku są słabiutkie w porównaniu z wiekiem ubiegłym.
W koło Macieju. Tak jak nie podlega dyskusji, ze zespoly z tamtej epoki byly slabiutkie w porownaniu z obecnymi. w tamtych czasach Lige mistrzow wygrywaly takie tuzy jak Steaua Bucarest czy Crvena Zvezda., kluby ktore dzisiaj moga mowic o szczesciu jezeli w grupie LM zagraja.
Liczy sie tu i teraz a nie kto gral w 1/2 finalu koziej wolki 30 lat temu.
Odpowiedz cytując