Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1488
25.07.2011, 21:58
Żadna polska drużyna nie awansowała 2 lata z rzędu do fazy grupowej LE.
PS. To tak dla "Niedoinformatorów", którzy myślą, że coś wiedzą.
DDP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DDP
Znajdź inne posty napisane przez DDP