Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 25.07.2011, 21:58
Żadna polska drużyna nie awansowała 2 lata z rzędu do fazy grupowej LE.

PS. To tak dla "Niedoinformatorów", którzy myślą, że coś wiedzą.
Odpowiedz cytując