Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2792
Stary 25.07.2011, 21:02
Jeśli Pareiko rzeczywiście jest kontuzjowany na tyle, że nie będzie mógł zagrać to zaczynają się problemy.. bez Niego nasza niepewna obrona będzie czuć się jeszcze bardziej niepewnie..
Groundhopper
Odpowiedz cytując