hawaiisurfer napisał(a):

|
Ja myślę, że to byłby bardzo dobry sprawdzian właśnie dla Garguły. W końcu jak nie teraz, to kiedy?
|
W jakimś meczu, od którego nie zależy los trenera oraz nasza wypłacalność finansowa?
No żesz do ....y nędzy, czy wy w ogóle myślicie zanim coś tutaj napiszecie?
Wojtas napisał(a):

Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.
Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.
trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.
|
Nie brzmi to zbyt optymistycznie, ale realnie tak to chyba wygląda... Bramkowy remis na dziś biorę w ciemno.