Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2790
Stary 25.07.2011, 20:58
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że to byłby bardzo dobry sprawdzian właśnie dla Garguły. W końcu jak nie teraz, to kiedy?
W jakimś meczu, od którego nie zależy los trenera oraz nasza wypłacalność finansowa?
No żesz do ....y nędzy, czy wy w ogóle myślicie zanim coś tutaj napiszecie?

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.

Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.

trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.
Nie brzmi to zbyt optymistycznie, ale realnie tak to chyba wygląda... Bramkowy remis na dziś biorę w ciemno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.07.2011 o godz. 21:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując