manolo1906 napisał(a):

Bylem dzisiaj w adidasie i pytałem sprzedawcę o nowe koszulki. Miły pan potwierdził ze domowe stroje mają być czerwone z białym kołnierzem a wyjazdowe !uwaga! CZARNE!!!
P.S.mam nadzieje że jest źle poinformowany
|
to ciekawe bo kasjerka w TESCO mówiła że będą zielone... ktoś pisał że prezentacja nowych strojów ma się odbyć dopiero po kilku kolejkach ligowych, a ty uważasz, że zwykły sprzedawca już wie jak te stroje wyglądają
