Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2281
Stary 25.07.2011, 20:51
manolo1906 napisał(a):Wyświetl post
Bylem dzisiaj w adidasie i pytałem sprzedawcę o nowe koszulki. Miły pan potwierdził ze domowe stroje mają być czerwone z białym kołnierzem a wyjazdowe !uwaga! CZARNE!!!
P.S.mam nadzieje że jest źle poinformowany
to ciekawe bo kasjerka w TESCO mówiła że będą zielone... ktoś pisał że prezentacja nowych strojów ma się odbyć dopiero po kilku kolejkach ligowych, a ty uważasz, że zwykły sprzedawca już wie jak te stroje wyglądają
Odpowiedz cytując