Odzywam się jak coś gryzie po oczach. Zreszta sam się jeszcze przed chwilą chichrałeś niesamowicie, a teraz Ci się nie podoba
No, ale nie rozmywając: Kelhar odszedł, więc nie zagra z Gaziantepem.
A, i spoźnione graty dla Śląska za awans z Dundee, bo nie miałem okazji. Zaskoczyli (ście) mnie.