Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 25.07.2011, 20:49
Odzywam się jak coś gryzie po oczach. Zreszta sam się jeszcze przed chwilą chichrałeś niesamowicie, a teraz Ci się nie podoba

No, ale nie rozmywając: Kelhar odszedł, więc nie zagra z Gaziantepem.

A, i spoźnione graty dla Śląska za awans z Dundee, bo nie miałem okazji. Zaskoczyli (ście) mnie.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując