Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22935
Stary 25.07.2011, 20:37
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Z tym jednym przystankiem to 100% pewne? Bo nigdzie tego w regulaminach nie ma.
Jest, jest, od dawna było (praktykowałem).

http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/...iasta-krakowa/

pierwsza uchwała, lipiec 2011 więc świeżutka, żeby nie było. Otwórz ją w pdf i na stronie 12 wyczytasz w paragrafie 6 (bilety okresowe) co trzeba
Odpowiedz cytując