StelmiOriginal napisał(a):

|
Z tym jednym przystankiem to 100% pewne? Bo nigdzie tego w regulaminach nie ma.
|
Jest, jest, od dawna było (praktykowałem).
http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/...iasta-krakowa/
pierwsza uchwała, lipiec 2011 więc świeżutka, żeby nie było. Otwórz ją w pdf i na stronie 12 wyczytasz w paragrafie 6 (bilety okresowe) co trzeba
