Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 25.07.2011, 20:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Najgorszy scenariusz dla nas to przegrana do zera. Przegrana 1-0 czy 2-0 jest ciężkim wynikiem do nadrobienia przy naszej obronie. Najlepsze byłoby zwycięstwo, wiadomo, ale jeśli nie będziemy w stanie wygrać to dobrze byłoby zremisować bramkowo albo w najgorszym wypadku (tfu tfu) przegrać 2-1 albo 3-2. Wynik 0-0 też nie byłby dobry.

Jestem ciekaw jutrzejszego meczu i w przeciwieństwie do niektórych oczekujących pięknej gry, ja oczekuję gry skutecznej. Żadnych baletów i innych tańców a siermiężnej gry dającej zwycięstwo

To jest najważniejsze - przejść Łowecz a nie piękna gra żeby komuś się zrobiło dobrze przed TV że ktoś tam z klepy odegrał, najważniejszy wynik


Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.

Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.

trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.07.2011 o godz. 20:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując