Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.
Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.
trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.