Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 25.07.2011, 20:34
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Nie doszukuj się symboliki w każdym tatuażu. Ludzie często robią sobie tatuaże ze względów estetycznych, czyli bo po prostu im się podoba jak wyglądają. I tak jest w przypadku gwiazdy na łokciu Stilicia, czy każdego innego nie- Wiślaka.
tak wiem bo posiadam już dwa,ale usłyszałem gdzieś mimochodem,że posiada jakieś znaczenie.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując