wściekłe pięści węża napisał(a):

Nie doszukuj się symboliki w każdym tatuażu. Ludzie często robią sobie tatuaże ze względów estetycznych, czyli bo po prostu im się podoba jak wyglądają. I tak jest w przypadku gwiazdy na łokciu Stilicia, czy każdego innego nie- Wiślaka.
|
tak wiem bo posiadam już dwa,ale usłyszałem gdzieś mimochodem,że posiada jakieś znaczenie.