Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22934
Stary 25.07.2011, 20:30
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zależy od tego gdzie robisz. W Krakowie masz firmę szkolącą na wózki widłowe ( siedzibę mają obok MORDU na Koszykarskiej na terenie tamtejszych hoteli ) . Ja robiłem w pażdzierniku i mam papiery w języku ang, niem i polskim i papiery są ważne we wszystkich państwach Uni Europejskiej. Kwestia, że jeśli będziesz robił legalnie tu musisz mieć standardowo aktualne badania lekarskie ( choć nie wiem czy badania są wymagane za granicą jak w Polsce ).
ile kosztował Cie kurs ? za badania lekarskie się coś płaci ? słyszałem niedawno o darmowych kursach na bezrobociu bo jestem osobą bezrobotną ,nie wiesz czy to dalej aktualne ?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując