Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5469
Stary 25.07.2011, 20:26
Deejot,biletow na C3 nie mozna jak narazie kupic juz w wolnej sprzedazy gdyz wszystkie wolne miejsca zostaly wykupione,wolne miejsca pewnie jeszcze sie znajda gdy minie rezerwacja dla osob ktore maja miejsca z karnetow.Wislacki Barwald pewnie kupiles bilet poniewaz miales rezerwacje,innej mozliwosci nie ma w kasie chyba by nikt celowo nie oszukiwal .
Odpowiedz cytując