|
Deejot,biletow na C3 nie mozna jak narazie kupic juz w wolnej sprzedazy gdyz wszystkie wolne miejsca zostaly wykupione,wolne miejsca pewnie jeszcze sie znajda gdy minie rezerwacja dla osob ktore maja miejsca z karnetow.Wislacki Barwald pewnie kupiles bilet poniewaz miales rezerwacje,innej mozliwosci nie ma w kasie chyba by nikt celowo nie oszukiwal .
|