Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2782
Stary 25.07.2011, 20:20
W moim odczuciu to najważniejszy (dwu)mecz od czasu rewanżu z Dinamo Tbilisi. Różnica jest taka, że wówczas wiadomo było, że jak przegramy to pewna era sie skończy. Teraz jak wygramy to wchodzimy co najmniej do LE i jest szansa na dalszą powolną zmianę sposobu zarządzania Wisłą.

Co do absencji PM to patrząc na jego formę niespecjalnie rozpaczam. Inna sprawa jak spisze się ewentualny następca. Tak naprawdę za mało mamy danych (brak meczów ligowych, niektórzy zawodicy zupełnie nieznani) by ocenić kto ma go zastapić. Trzeba zaufać Maaskantowi.

Cóż, nic odkrywczego. To jest mecz pierwszy, wyjazdowy. Przede wszystkim nie stracić, a jeżeli da się coś zyskać to będzie super.

I najważniejsze by weszli w mecz skoncentrowani.
Odpowiedz cytując