Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd
Offline
#
5468
25.07.2011, 20:18
Będą jeszcze bilety na C3. Dziś byłem ok 13 i spokojnie dostałem bilet a kolejki nie było, nawet 2 okienka puste były.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Wiślacki Barwałd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacki Barwałd
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacki Barwałd