Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
 
 
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5468
Stary 25.07.2011, 20:18
Będą jeszcze bilety na C3. Dziś byłem ok 13 i spokojnie dostałem bilet a kolejki nie było, nawet 2 okienka puste były.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując