Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22933
Stary 25.07.2011, 20:16
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Ok. A sprawa KKM i przedluzenia waznosci?
Cóż , albo ładujesz KKM po starej cenie albo czekasz do 4 sierpnia.. dopłat ZiKiT nie przewiduje.. twój wybór . Jako tako ceny biletów okresowych się nie zmieniły. Jedynie rewolucja jest w biletach jednorazowych
Odpowiedz cytując