StelmiOriginal napisał(a):

|
Ok. A sprawa KKM i przedluzenia waznosci?
|
Cóż , albo ładujesz KKM po starej cenie albo czekasz do 4 sierpnia.. dopłat ZiKiT nie przewiduje.. twój wybór . Jako tako ceny biletów okresowych się nie zmieniły. Jedynie rewolucja jest w biletach jednorazowych