maTyS. napisał(a):

|
orientuje się ktoś jak jest z uprawnieniami na wózek widłowy , jest ważny tylko w Polsce czy w innych Państwach także np. w Anglii ?
|
Wszystko zależy od tego gdzie robisz. W Krakowie masz firmę szkolącą na wózki widłowe ( siedzibę mają obok MORDU na Koszykarskiej na terenie tamtejszych hoteli ) . Ja robiłem w pażdzierniku i mam papiery w języku ang, niem i polskim i papiery są ważne we wszystkich państwach Uni Europejskiej. Kwestia, że jeśli będziesz robił legalnie tu musisz mieć standardowo aktualne badania lekarskie ( choć nie wiem czy badania są wymagane za granicą jak w Polsce ).