StelmiOriginal napisał(a):

Z tym jednym przystankiem to 100% pewne? Bo nigdzie tego w regulaminach nie ma. I jak to jest, mam karte KKM wazna do 1.08. Chce wziac przedluzenie od 2.08. Ale wyczytalem ze karty drozeja od 4.08. Czy jezeli kupie 2.08. doladowanie do KKM to potem bede musial dokupic jakies dopłaty czy jak? Piszcie
|
Nie ma biletów tzw "przystankowych" . Są tylko czasowe .. nowy cennik i wykaz biletów od 4.08 dla biletów jednorazowych:
http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/...owych04082011/
Najważniejszy wniosek to jeśli ktoś korzysta często z biletów jednorazowych to korzystać z biletów 15,30 minutowych. Jedyny minus to to , że trzeba pilnować czasu i potrafić realnie ocenić czas dojazdu w dane miejsce .