Z tym jednym przystankiem to 100% pewne? Bo nigdzie tego w regulaminach nie ma. I jak to jest, mam karte KKM wazna do 1.08. Chce wziac przedluzenie od 2.08. Ale wyczytalem ze karty drozeja od 4.08. Czy jezeli kupie 2.08. doladowanie do KKM to potem bede musial dokupic jakies dopłaty czy jak? Piszcie
