neq. napisał(a):

|
orientuje się ktoś jaka jest KKMa ulgowego dla ucznia na cały rok na wszystkie linie? bo obiło mi się o uszy że bardzi mała ok 130 zł, a ja płacę za miesiąc na jedną linie 20,80zł
|
http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/...e-od-04082011/
Od 4 sierpnia 2011 roku wchodzi nowy cennik biletów, zarówno okresowych i jednorazowych. Nie ma róznic na ulgowy gminny i ustawowy. Jest jedna taryfa ulgowa. Bilet , który Cię interesuje kosztuje 184 zł i jest to cena za semestr studencki ( za 6 miesięcy )