Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22926
Stary 25.07.2011, 20:07
neq. napisał(a):Wyświetl post
orientuje się ktoś jaka jest KKMa ulgowego dla ucznia na cały rok na wszystkie linie? bo obiło mi się o uszy że bardzi mała ok 130 zł, a ja płacę za miesiąc na jedną linie 20,80zł
http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/...e-od-04082011/

Od 4 sierpnia 2011 roku wchodzi nowy cennik biletów, zarówno okresowych i jednorazowych. Nie ma róznic na ulgowy gminny i ustawowy. Jest jedna taryfa ulgowa. Bilet , który Cię interesuje kosztuje 184 zł i jest to cena za semestr studencki ( za 6 miesięcy )
Odpowiedz cytując