1q2 napisał(a):

Pamiętaj że w okolicach rynku zazwyczaj walą na kursach.Na wielopolu są zazwyczaj dobre kursy.
A ja mam inne pytanie - czy dalej tak jest że jak mam kartę na jedną linię to mogę jechać inną jeśli w danym momencie, trasa pokrywa się z tą 'moją'?
|
Tak, co wiecej możesz "odjechać" jeden przystanek gratis

Przykładowo - masz bilet na tramwaj nr 1. To z Kocmyrzowskiego mozesz podjechac 10 pod Wandę. Taki z Huty przykład.