Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22924
Stary 25.07.2011, 19:55
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętaj że w okolicach rynku zazwyczaj walą na kursach.Na wielopolu są zazwyczaj dobre kursy.

A ja mam inne pytanie - czy dalej tak jest że jak mam kartę na jedną linię to mogę jechać inną jeśli w danym momencie, trasa pokrywa się z tą 'moją'?
Tak, co wiecej możesz "odjechać" jeden przystanek gratis
Przykładowo - masz bilet na tramwaj nr 1. To z Kocmyrzowskiego mozesz podjechac 10 pod Wandę. Taki z Huty przykład.
Odpowiedz cytując