Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
deejot
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5467
Stary 25.07.2011, 19:53
m94 napisał(a):Wyświetl post
Zieniu1906 dokładnej liczby nikt ci nie poda,gdyz po prostu nikt takiego z nas info nie posiada.Z tego co wiem w dniu dzisiejszym nie po południu już nie było biletów na C3 a pozostałe trybuny sektora C z wolnymi miejscami,także do dzieła po bilety.
Witam.Z brakiem biletów na C3 to mówisz o biletach bez rezerwacji czy jak?Bo mam karnet na jesien i z tego co wiem to do jutra jest rezerwacja dla posiadaczy .
Odpowiedz cytując