m94 napisał(a):

|
Zieniu1906 dokładnej liczby nikt ci nie poda,gdyz po prostu nikt takiego z nas info nie posiada.Z tego co wiem w dniu dzisiejszym nie po południu już nie było biletów na C3 a pozostałe trybuny sektora C z wolnymi miejscami,także do dzieła po bilety.
|
Witam.Z brakiem biletów na C3 to mówisz o biletach bez rezerwacji czy jak?Bo mam karnet na jesien i z tego co wiem to do jutra jest rezerwacja dla posiadaczy .