Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)
Offline
#
2779
25.07.2011, 19:50
Robert raczej Maora nie ruszy ze środka bez niego ta gra w środku to padaka. Za Małego mółgby zagrać Biton. Kirm powinien zacząć narazie na ławce...
Marcelo97
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcelo97
Znajdź inne posty napisane przez Marcelo97