Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 25.07.2011, 19:21
0 22 napisał(a):Wyświetl post
1. Widze, że Tottenham awansował już do rangi przebłysku Jak ten czas leci.
2. Utrecht, pierwsza ekipa z Holandii wyeliminowana przez polski klub. W sposób dość drastyczny.
3. Nie porównywałbym remisu (przez karnego z dupy dla V.) z dwukrotnym z rzędu finalistą LM do wygranej z Parmą.
4. Jedni mieli swoje sukcesy w XX wieku inni swoje "sukcesy" w XXI
5. Jak Legia awansuje to będzie cud.
Bezczelnością muszę nazwać zapisanie słowa "sukcesy" w cudzysłowie. Chciałbyś takiej historii z początku XXI wieku dla Legii, jaką miała Wisła.

XXI wiek:
Wisła:
Real Saragossa - zwyciestwo,
FC Porto - remis,
Inter Mediolan - zwyciestwo,
Panathinaikos - zwyciestwo,
Lazio - remis,
Parma - zwyciestwo,
Schalke - remis & zwyciestwo,
Barcelona - zwyciestwo,
Beitar - zwyciestwo,
Basel - zwyciestwo,
Tottenham - remis
---
Legia:
Utrech - 2x zwyciestwo
Valencia - remis

Naprawdę chcesz to porównywać?
Odpowiedz cytując