Bezczelnością muszę nazwać zapisanie słowa "sukcesy" w cudzysłowie. Chciałbyś takiej historii z początku XXI wieku dla Legii, jaką miała Wisła.
XXI wiek:
Wisła:
Real Saragossa - zwyciestwo,
FC Porto - remis,
Inter Mediolan - zwyciestwo,
Panathinaikos - zwyciestwo,
Lazio - remis,
Parma - zwyciestwo,
Schalke - remis & zwyciestwo,
Barcelona - zwyciestwo,
Beitar - zwyciestwo,
Basel - zwyciestwo,
Tottenham - remis
---
Legia:
Utrech - 2x zwyciestwo
Valencia - remis
Naprawdę chcesz to porównywać?