Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2776
Stary 25.07.2011, 19:05
A co to za wyznacznik że my ściągamy Bułgarów a nie odwrotnie

Ściągamy też Hiszpanów czasami, a Hiszpania Polaków niet. To znaczy że Ekstraklasa jest lepsza od PrimeraDivision?
Odpowiedz cytując