Wyświetl pojedynczy post
solari21
Junior Member
 
Od: 07.2011
Skąd: Poznan

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2773
Stary 25.07.2011, 18:12
Cos tam Lech ostatnio namieszał w Lidze Europejskiej. Po za tym to my sciągamy zawodników z Bułgarii, a nie Bułgarzy z Polski. Chyba jesteśmy ciut lepsi. W kazdym badz razie mamy bogatsza lige.
Wiiiiiiiiiiiiiiiiseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeełkaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!
Odpowiedz cytując