|
a jak sie mają wypowiadać?
jakby nie było ,gramy nie z IV czy VII druzyną tylko z Mistrzem Bułgarii
Mistrz Polski to jest taki frazes który brzmi dumnie tylko w naszych polskich umysłach.
Wszyscy dalej żyjemy przeszłością jak Legia z połową składu w wąsach i po grubym piciu ogrywała Blackburny czy Pao, ale to było ponad 15 lat temu.
a 15 lat temu to swiat był caaaaałkiem inny.
E:solari - a kogo to my(Polacy) ściągnelismy z Bułgarii ? Liga bogatsza,ale to nie czyni jej lepszą. Obecnie t-m ekstraklasa 68 miejsce na 122.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 25.07.2011 o godz. 18:28.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|