solari21 napisał(a):

Czuje ze zagramy podobnie jak z Legia w rundzie rewanżowej ostatniego sezonu. Uważnie w obronie, nastawieni na kontre. Myśle, ze damy rade. Jedyne co mnie martwi to to ze zawodnicy wypowiadaja sie bardzo ostroznie, a tak na prawde kim jest zespół z Bułgarii ? Za chwile bedziemy bac sie Interu Turku Wystarczy wejsc na boisko , wykonac nalezycie prace i wynik bedzie OK .
|
To samo moga powiedziec przeciwnicy - kim jest zespoł z Polski, ze musimy sie go bac