Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2769
Stary 25.07.2011, 17:59
nie.
Ja chce wygrać na wyjeździe 3-0
ale nie liczy sie to co ja chce przeciez, wiec ja stawiam ze Maaskant zagra własnie na 0-0.tak juz pisałem wcześniej i tego sie trzymam. Na huralne ataki stawiam dopiero w meczu u siebie.
Dlatego 0-0 my bedziemy grali atak pozycyjny 30 minut tamci zrywy przez 15.Ratunkiem może byc kontratak i szybkość Meliksona.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując